سفارش تبلیغ
صبا
در گذشته مرا برادرى بود که در راه خدا برادریم مى‏نمود . خردى دنیا در دیده‏اش وى را در چشم من بزرگ مى‏داشت ، و شکم بر او سلطه‏اى نداشت ، پس آنچه نمى‏یافت آرزو نمى‏کرد و آنچه را مى‏یافت فراوان به کار نمى‏برد . بیشتر روزهایش را خاموش مى‏ماند ، و اگر سخن مى‏گفت گویندگان را از سخن مى‏ماند و تشنگى پرسندگان را فرو مى‏نشاند . افتاده بود و در دیده‏ها ناتوان ، و به هنگام کار چون شیر بیشه و مار بیابان . تا نزد قاضى نمى‏رفت حجّت نمى‏آورد و کسى را که عذرى داشت . سرزنش نمى‏نمود ، تا عذرش را مى‏شنود . از درد شکوه نمى‏نمود مگر آنگاه که بهبود یافته بود . آنچه را مى‏کرد مى‏گفت و بدانچه نمى‏کرد دهان نمى‏گشود . اگر با او جدال مى‏کردند خاموشى مى‏گزید و اگر در گفتار بر او پیروز مى‏شدند ، در خاموشى مغلوب نمى‏گردید . بر آنچه مى‏شنود حریصتر بود تا آنچه گوید ، و گاهى که او را دو کار پیش مى‏آمد مى‏نگریست که کدام به خواهش نفس نزدیکتر است تا راه مخالف آن را پوید بر شما باد چنین خصلتها را یافتن و در به دست آوردنش بر یکدیگر پیشى گرفتن . و اگر نتوانستید ، بدانید که اندک را به دست آوردن بهتر تا همه را واگذاردن . [نهج البلاغه]
 
جمعه 95 فروردین 27 , ساعت 3:43 عصر

جشن تولد محمدعلی کشاورز ، کشاورز ، پدرسالار

جشن تولد محمدعلی کشاورز

این هنرمند همچنین بیان کرد: ما هر چه داریم از مردم است و هنر ما برای مردم و خود ما هم برای مردم هستیم.

کشاورز از زنده یاد علی حاتمی، اکبر خواجویی و عباس کیارستمی در این جلسه به نیکی یاد کرد و در تماس تلفنی علی اکبر محلوجیان نویسنده سریال «پدر سالار»؛ تبریک تولدش را به مناسبت 86 ساله اش شنید.

سپس فضل الله توکل استاد موسیقی و گروه نوازندگان همراه او قطعه ای را به مناسبت سالروز تولد محمد علی کشاورز اجرا کرد و سپس بهروز رضوی به حافظ خوانی پرداخت.

پدرسالار ، بازیگر پدرسالار

عکس یادگاری در جشن تولد محمدعلی کشاورز

گرفتن عکس یادگاری و خواندن ترانه تولد به طور دسته جمعی پایان بخش این دیدار صمیمانه با پدر سالار سینما و تلویزیون ایران بود.

در این دیدار صمیمانه هنرمندانی همچون محمد بنایی، نویسنده، تهیه کننده، کارگردان و نایب رییس هیات مدیره کانون کارگردانان خانه تئاتر، داریوش اسد زاده بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر تلویزیون، نصرت الله وحدت بازیگر قدیمی سینما، بهروز رضوی گوینده و مجری رادیو و تلویزیون، فرهنگ جولایی تهیه کننده رادیو و تلویزیون، فضل الله توکل نوازنده قدیمی و باسابقه، ناصر خویشتن دار دوبلور و گوینده باسابقه، اسدالله یکتا بازیگران سینما و تلویزیون، ونداد بنایی طراح صحنه و مدیر تولید سینما و تلویزیون، آرمان امام بخش نوازنده، سارا عابدی نماینده کانون کارگردانان خانه تئاتر و... حضور داشتند.

در جشن «شب کارگردان» که اردیبهشت ماه سال جاری در خانه هنرمندان ایران توسط کانون کارگردانان خانه تئاتر برگزار خواهد شد برای محمدعلی کشاورز و ولی الله شیر اندامی بزرگداشت برگزار خواهد شد.

جشن تولدی برای محمدعلی کشاورز (+ عکس) - عصر ایران

www.asriran.com › صفحه نخست › فرهنگی/هنری Translate this page
3 hours ago - محمدعلی کشاورز بازیگر پیشکسوت (شامگاه 26 فروردین ماه) با حضور ... و اعضای کانون کارگردانان خانه تئاتر تولد 86 سالگی خود را جشن گرفت.

جشن تولد 86 سالگی محمدعلی کشاورز / عکس - هنرآنلاین

www.honaronline.ir/Pages/News-69957.aspx Translate this page
مراسم جشن تولد هشتاد و شش سالگی محمدعلی کشاورز پنجشنبه شب با حضور تعدادی از هنرمندان قدیمی و دوستان و آشنایان این بازیگر توانا برگزار شد.

جشن تولد 86 سالگی محمدعلی کشاورز / عکس - شهرخبر

www.shahrekhabar.com/art/1460662860185141 Translate this page
مراسم جشن تولد هشتاد و شش سالگی محمدعلی کشاورز پنجشنبه شب با حضور تعدادی از هنرمندان قدیمی و دوستان و آشنایان این بازیگر توانا برگزار شد. . . .

جشن تولد محمدعلی کشاورز بازیگر پدرسالار + عکس | نوروز 95

www.promdress95.ir/.../جشن-تولد-محمدعلی-کشاورز-... Translate this page
2 hours ago - جشن تولد محمدعلی کشاورز بازیگر پدرسالار + عکس - نمناک namnak.com/29516-جشن-تولد-محمدعلی-کشاورز.html 19 دقیقه پیش - محمدعلی کشاورز ...

جشن تولد محمدعلی کشاورز بازیگر پدرسالار + عکس – دانلود ...

photo2016download95.ir/.../جشن-تولد-محمدعلی-کشاو... Translate this page
2 hours ago - جشن تولد محمدعلی کشاورز. محمدعلی کشاورز بازیگر پیشکسوت (شامگاه 26 فروردین ماه) با حضور جمعی از هنرمندان و اعضای کانون کارگردانان خانه ...

جشن تولد 86 سالگی محمدعلی کشاورز / عکس | مراسم جشن تولد ...

www.ghatreh.com/.../جشن-تولد-سالگی-محمدعلی-کشا... Translate this page
2 days ago - مراسم جشن تولد هشتاد و شش سالگی محمدعلی کشاورز پنجشنبه شب با حضور تعدادی از هنرمندان قدیمی و دوستان و آشنایان Ø.

جشن تولد محمدعلی کشاورز | دانلود سریال 94

download2016photo.ir/.../جشن-تولد-محمدعلی-کشاورز... Translate this page
48 mins ago - جشن تولدی برای محمدعلی کشاورز (+ عکس) - عصر ایران www.asriran.com › صفحه نخست › فرهنگی/هنری 2 ساعت پیش - محمدعلی کشاورز با.

جشن تولد 86 سالگی محمدعلی کشاورز / عکس - خبر زنده

khabarezendeh.com/.../جشن-تولد-86-سالگی-محمدعلی... Translate this page
15 hours ago - مراسم جشن تولد هشتاد و شش سالگی محمدعلی کشاورز پنجشنبه شب با حضور تعدادی از هنرمندان قدیمی و دوستان و آشنایان این بازیگر توانا برگزار شد.

جشن تولد محمدعلی کشاورز بازیگر پدرسالار عکس | News File

newsfile.ir/.../جشن+تولد+محمدعلی+کشاورز+بازیگر+... Translate this page
محمدعلی کشاورز بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که فیلم مادر و سریال پدرسالار از جمله بازیهای به یادماندنی وی میباشد تولد 86 سالگی خود را جشن گ


لیست کل یادداشت های این وبلاگ